תקנון האתר

התקנון לאתר זה נכתב בלשון זכר אך כל האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

הקדמה

אתר DigUP –  לימוד קורסים אונליין (להלן “האתר”) בכתובת  www.digup.co.il, הינו אתר המשמש כאתר לימודים אונליין במקצועות הדיגיטל והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, סרטוני למידה ותמונות והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני

האתר, כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה הכוללים גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים לצפייה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר DigUP – לימוד קורסים אונליין ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש.

בנוסף, אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, להציג סרטונים באתרים אחרים, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של DigUP – לימודי דיגיטל אונליין ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה (ראה קניין רוחני) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

יתכן ויופיעו טעויות בתכנים המוצגים באתר לרבות בסרטונים, קבצים המוצעים להורדה וקטעי טקסט המופיעים באתר.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה- IP של המחשב שלו, כתובת ה- MAC של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

הנהלת האתר תעשה כל שביכולתה להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים החברים באתר לא תהיה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי הנהלת האתר DigUP – לימוד קורסים אונליין.

תנאי שימוש

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי Cookies (במיוחד עבור משתמשים רשומים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת גולשים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל עת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

האתר משתמש מידע אישי הנוגע למשתמש לרבות מספר טלפון וכתובת דואר אלקטרוני לצורך ניהול חשבון המשתמש לצורך יצירת קשר עמך במקרה הצורך.

השימוש בתכני האתר הם לצורכי למידה אישיים בלבד.

תנאי שימוש בקורסים אונליין

כל קורס שנרכש באתר זמין לצפייה ללא הגבלה בזמן מרגע הרכישה. 

העברת שם משתמש וסיסמא לצד שלישי מהווה הפרה של תקנון זה, ומהווה עילה לתביעה כנגד המשתמש.

הכניסה לחשבון המשתמש באמצעות שם משתמש וסיסמא מוגבלת ל-2 מכשיר קצה אחד בלבד. כל ניסיון להיכנס לחשבון באמצעות מכשיר קצה אחר יגרור חסימת גישה לאתר ללא קבלת החזר כספי או פיצוי כלשהו

אפשרויות התשלום

באתר DigUP ניתן לבצע רכישה עבור הקורסים באמצעות כרטיס אשראי או תשלום בביט לטלפון 050-8861525 בתיאום מראש עם דן סונגו.

הגבלת גיל

תנאי לרכישה באתר כי הרוכש הינו בן 18 שנים ומעלה.

יש לציין כי התכנים המוצעים בקורס מתאימים גם לגילאי 14 ומעלה, אך את תהליך הרכישה יש לבצע בליווי מבוגר.

חשוב לציין שלאורך הקורס יש לקנות תוכנות, שירותים חיצוניים לרבות אחסון אתרים וכדומה אשר נדרשים בתשלום.

אפשרויות ביטול

ביטול בהחזר כספי מלא עד 3 ימים מיום הרכישה בתיאום מראש באמצעות המייל [email protected]

במידה ודרשתם לקבל את ההטבות הניתנות בקורס במהלך 3 הימים הראשונים, לא ניתן יהיה להחזיר את התשלום.

אחריות המוצר

החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לנזק ישיר ו/או עקיף שיגרם כתוצאה משימוש בשירות ו/או שימוש במוצר שנרכש באתר. המוצרים באתר יקנו לכם את הידע המקצועי לעסוק במקצועות בתחומי הדיגיטל.  האחריות על השימוש במידע הנמצא הקורס הוא על המשתמש בלבד.

תכנים דיגיטליים

התכנים באתר הינם דיגיטליים. רכישה באתר תקנה זכות לצפייה בתכנים המוצעים באתר ולא מצריכה משלוח פיזי לבית הלקוח.

ההטבות אשר ניתנות בקורס ניתנות באופן חד פעמי לכל משתמש באתר ולא ניתן לדרוש הטבות נוספות.

פרטי התקשרות

דן סונגו – 0508861525

מייל – [email protected]

כתובת: נופר 29/2, נהריה